Mersin Toptan Gıda Ürünleri
  •  Ürün Arama  
0516 167 36 36 - 0532 427 72 41

Mersin Toptan Gıda Firması olarak 2000’li yılların başından beri Tarsus ve Mersin’de önceleri OKYAY Firma ürünleri ile size hizmet veren kuruluşumuz, zamanla ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha bol çeşit ürün ve daha uygun fiyat avantajları ile yeni yapılanması ile büyümüştür.

Bugün sadece tahin, helva, reçel  değil, un, çikolata, bal, organik ürünlerimiz ceviz, günlük süt, kendi ürünümüz olan yumurta ile de size hizmet vermekteyiz.

Piyasa şartlarında uygun fiyatlarımız ile kaliteli ürünlerimizi beğeninize sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için kaliteli ürünler ve uygun fiyatlarla satış politikamız ile size hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Mersin Toptan Gıda firması, deneyimi ve kalitesi ile sizi tanıştırmaya kararlıyız. Özellikle de organik ürünlerimiz ve kendi üretimlerimiz olan Günlük Sütümüz ile, ev ve işyerlerinize sevkiyatlarımız ile size taze ve günlük süt kalitemizi sunuyoruz.

Her gün istediğiniz adrese, istenilen miktar kadar günlük taze süt ve yumurta sevkiyatımız vardır.  Kendi markamız olan, ÖZOZAN Günlük Süt ile Tarsus, Adana,  Mersin yakın çevresine sevkiyatlarımız vardır.
Gelişen firmamız size ihtiyacınız olan gıda ürünlerinde uygun fiyat garantisi ile Toptan Gıda İhtiyaçlarınızda tedarik sağlamaktadır.

 

İletişim Bilgileri

Fevzi Çakmak Mah. İŞGEM İş Geliştirme Merkezi G Blok No:4 Tarsus, Mersin
(0516) 167 36 36
(0532) 427 72 41
Mersin Toptan Gıda Ürünleri